Segea SGA-421S – Idealna wanna do małych łazienek

Wanna wolnostojąca to marzenie wielu osób. Piękna, funkcjonalna zawsze modna – to tylko niektóre z licznych zalet wanien wolnostojących. Wstawienie do łazienki stylowej wanny powoduje, że pomieszczenie zmienia się w odprężające, domowe spa. Wanna wolnostojąca doskonale prezentuje się w średnich lub dużych, przestronnych łazienkach. Ale co zrobić gdy posiadamy małą lub nieustawną łazienkę? Czy musimy rezygnować z wymarzonej wanny? Z myślą o tych osobach Segea zaprojektowała niewielką wannę charakteryzującą się zachwycającym, ponadczasowym wyglądem.

Model SGA -421S ma jedynie 1500 mm długości i 730 mm szerokości. Mały rozmiar powoduje, że wanna idealnie pasuje do mniejszych wnętrz. Wanna wolnostojąca SGA – 421S to ponadczasowa elegancja, styl, klasa oraz komfort. Model jest solidny, trwały i przede wszystkim bardzo wygodny. Posiada szereg udogodnień zwiększających komfort kąpieli. Ogromnymi zaletami wanny jest podwójne, wzmocnione dno oraz optymalnie wyprofilowane ścianki stanowiące wygodne podparcie dla pleców. Powierzchnie wanny zostały pokryte powłoką antybakteryjną oraz innowacyjną, polimerową warstwą ułatwiającą utrzymanie wanny w czystości.

Uniwersalna bryła wanny wolnostojącej SGA-421S jest oryginalną i funkcjonalną ozdobą pomieszczenia, bez względu na to, jaki styl reprezentuje aranżowana łazienka.


3 800,00 zł

http://m2you.pl/oferta/wanny-wolnostojace/37-wanna-wolnostojaca-segea-sga-421s.html

 

Marka segeabadkar.com
Materiał grubościenny akryl
Kolor biały
Długość [mm] 1500mm
Wysokość [mm] 600mm
Szerokość [mm] 730mm
Kształt owalny
Poziomowanie tak
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Armatura nie
Gwarancja 5 lat

 

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.