Łazienka na lata – ponadczasowa wanna wolnostojąca

Remont łazienki to ogromna inwestycja, która nie tylko pochłania duże środki finansowe, ale przede wszystkim wiąże się z czasem, sporymi utrudnieniami życia codziennego i sporym bałaganem. Wszystkie te czynniki powodują, że chcielibyśmy remontować łazienkę jak najrzadziej. Podstawowa zasada, którą powinniśmy się kierować to jakość wszystkich stosowanych materiałów. Ale przechodząc do szczegółów- jaką wybrać wannę, żeby cieszyć się perfekcyjną łazienką przez długie lata?

Ponadczasowy wygląd

Remontowana łazienka musi nam się podobać, ale zastanawiając się nad jej wyglądem nie bierzmy pod uwagę tylko aktualnych trendów –pamiętajmy, że nie będziemy tu dokonywać zmian przez kilka lub kilkanaście lat. Starajmy się wybrać funkcjonalną wannę, która cechuje się ponadczasowym wyglądem.

Wanna wolnostojąca stanowi świetną bazę do wykreowania elastycznej aranżacji. Produkty te nigdy nie wyjdą z mody. Klasyczna bądź bardziej nowoczesna bryła wolnostojącej wanny zawsze będzie dobrze wyglądać w towarzystwie zmieniających się z biegiem lat dodatków łazienkowych. Doskonałym przykładem ponadczasowych wanien są produkty skandynawskiej marki SEGEA. Proste, uniwersalne wzornictwo odpowiada nie tylko za zachwycający wygląd produktów, ale także za wysoki komfort użytkowania wanny. Nowoczesna, dyskretna elegancja oraz subtelne nawiązywanie do klasycznych form zaowocowało stworzeniem serii produktów doskonale pasujących do niemal każdej łazienki. Przemyślana bryła, dokładne wykonanie wanien oraz dopracowane detale powodują, że kąpiel w wannie wolnostojącej tej marki jest niezwykle przyjemna.

Jakość materiałów

Trwałość wanny jest bezpośrednio powiązana z jakością wykonania oraz jakością materiałów użytych do produkcji. Wybierając wannę, która ma niezmiennie służyć przez długi czas należy zwrócić szczególną uwagę na jej jakość.

Produkty SEGEA wykonane są z wysokogatunkowego, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz podwójna, gruba warstwa akrylu powodują, że wanny są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Wysokogatunkowy akryl, którym pokryte są wszystkie wanny SEGEA posiada strukturę zapobiegającą osadzaniu się kamienia oraz zabrudzeń. Warto dodać, że produkty tej marki posiadają w standardzie powłokę antybakteryjną. Wysokiej jakości materiały i dokładne wykonanie powodują, że wanny są solidne, mają znakomitą izolację akustyczną i termiczną.

Długi czas gwarancji

Dokonując zakupu wanny warto także zwrócić uwagę na czas gwarancji produktu. Długa gwarancja potwierdza jakość wanny, daje pewność i zabezpiecza Klienta przed przykrymi niespodziankami. Wanny SEGEA posiadają aż 5-cio letnią gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Bardzo korzystnym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla Klienta jest zapewnienie gwarancji door to door – typu gwarancji, który nie generuje dodatkowych kosztów, jest najszybszy i wymaga najmniejszego wysiłku od Klienta.