Wanna wolnostojąca SEGEA SGA-105

Prosta forma wanny zachwyca swoim pięknem. Owalny, opływowy kształt nadaje produktowi ekskluzywnego, ponadczasowego wyglądu. Dużą zaletą tego modelu są szerokie brzegi. Wstawienie w łazience tej wanny ułatwia stworzenie nastrojowej atmosfery umożliwiającej relaks. Grube ścianki idealnie nadają się do ustawienia na brzegu wanny świec lub lampki wina. Wanna polecana jest szczególnie dla osób lubiących długie, odprężające kąpiele. Wanna jest dość długa, dlatego model polecany jest także wyższym osobom.


3 800 zł

https://supertrendy.pl/wanna-wolnostojaca-segea-sga-105

 

Marka segeabadkar.com
Materiał grubościenny akryl
Kolor biały
Długość [mm] 1865
Wysokość [mm] 575
Szerokość [mm] 880
Kształt owalny
Poziomowanie tak
Przelew tak
Przelew/Odpływ półautomat
Armatura nie
Gwarancja 5 lat

 

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.