Wanna wolnostojąca SEGEA SGA-182

Model SGA-182 jest jedną z bardziej luksusowych wanien Segea. Jednolita bryła wanny składa się ponadczasowego, nieskomplikowanego kształtu. Wąska podstawa nadaje produktowi ekskluzywnego charakteru oraz powoduje, że wanna posiada lekką formę. Szerokie ranty wyglądają bardzo stylowo i elegancko, ale jednocześnie są funkcjonalne. Szerokie krawędzie powodują, że woda pozostaje przez długi czas ciepła oraz umożliwiają ustawienie kosmetyków. Lekko obniżająca się ku środkowi krawędź umożliwia komfortowe ułożenie rąk na wannie.


3 900 zł

https://supertrendy.pl/wanna-wolnostojaca-segea-sga-182

 

Marka segeabadkar.com
Materiał grubościenny akryl
Kolor biały
Długość [mm] 1740mm
Wysokość [mm] 620mm
Szerokość [mm] 800mm
Kształt owalny
Poziomowanie tak
Przelew tak
Przelew/Odpływ półautomat
Armatura nie
Gwarancja 5 lat

 

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.