Wanna wolnostojąca SEGEA SGA-425

Ciekawy wygląd wanny wolnostojącej SGA-425 wyśmienicie prezentuje się w nowoczesnych, kreatywnych wnętrzach. Regularny kształt wanny znacząco zwęża się ku dołowi. O wyjątkowym designie wanny decyduje zaskakująca podstawa wanny. Piękna, prosta forma tego modelu została ustawiona przez projektantów na wyraźnie odznaczającym się, wąskim cokole. Zastosowanie symetrycznego kształtu oraz solidnej, statecznej podstawy sprawiło, że wanna jest doskonale wyważona i stabilna. Ekskluzywna wanna SEGEA została zrobiona z wyjątkowo gładkiego, śnieżnobiałego akrylu.


4300 zł

https://supertrendy.pl/wanna-wolnostojaca-segea-sga-425

 

Marka segeabadkar.com
Materiał grubościenny akryl
Kolor biały
Długość [mm] 1750mm
Wysokość [mm] 590-680mm
Szerokość [mm] 750mm
Kształt owalny
Poziomowanie tak
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Armatura nie
Gwarancja 5 lat

 

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.