Wanna wolnostojąca SEGEA SGA-433

Wanna wolnostojąca SGA-433 posiada nowoczesną, oryginalną bryłę. Zastosowanie przez projektantów niestandardowych rozwiązań pozwoliło na wykreowanie niepowtarzalnego modelu wanny. Nietypowe kształty i formy wykorzystane w wannie przyniosły unikalny, imponujący efekt. Wybór modelu SGA-433 daje możliwość zaaranżowania w kreatywny sposób łazienki dopasowanej do indywidualnych upodobań. Dzięki ciekawej formie wanna staje się dziełem sztuki przykuwającym uwagę. Bryłę wanny ustawiono na wyraźnej, szerokiej podstawie. Lekkie wydłużenie jednego końca wanny wprowadziło do modelu asymetrię.


4500 zł

https://supertrendy.pl/wanna-wolnostojaca-segea-sga-433

 

Marka segeabadkar.com
Materiał grubościenny akryl
Kolor biały
Długość [mm] 1745mm
Wysokość [mm] 660-730mm
Szerokość [mm] 780mm
Kształt owalny
Poziomowanie tak
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Armatura nie
Gwarancja 5 lat

 

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.