Wanna wolnostojąca SEGEA SGA-527

Wanna wolnostojąca SGA-527 jest propozycją dla Klientów ceniących produkty łączące w sobie piękno i funkcjonalność. Wyraźnie zarysowane krawędzie, symetryczny kształt oraz proste linie tworzące podcięte, węższe u dołu boki tworzą nowoczesną bryłę, którą szczególnie polubi projektanci aranżujący łazienki. Dodatkowym atutem wanny jest szeroki rant znajdujący się na tylnej ścince wanny. Tworzy on półeczkę na której można umieścić armaturę, postawić kosmetyki lub nastrojowe świece.


4100 zł

https://supertrendy.pl/wanna-wolnostojaca-segea-sga-527

 

Marka SEGEA
Materiał akryl
Długość [mm] 1800
Szerokość [mm] 810
Wysokość [mm] 600
Kolor biały
Kształt prostokątne
Otwór na baterie Nie
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Zagłówek nie
Poziomowanie tak
Armatura półka na armaturę
Gwarancja 5 lat

 

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.