Wanny wolnostojące: maksymalna funkcjonalność

Jeszcze kilka lat temu łazienka była pomieszczeniem, które podczas projektowania było traktowane po macoszemu. Łazienka musiała spełniać swoje podstawowe funkcje, ale niekoniecznie zachwycać. Nieco lekceważone przez projektantów, a czasami nawet uważane za wstydliwe pomieszczenie obecnie stało się w miejscem zapewniającym odpoczynek i relaks.

Perfekcyjna łazienka wymaga ponadprzeciętnych produktów. Nowoczesne elementy wyposażenia muszą być piękne, odznaczać się wysoką jakością, być użyteczne i praktyczne. Aby spełnić najwyższe wymagania firmy powinny projektować wanny w taki sposób, aby spełniały wszystkie te kryteria.

Dla osób szczególnie ceniących funkcjonalność skandynawska marka SEGEA stworzyla dwa wyjątkowe modele wanien: SGA – 525 oraz SGA -603.

Wanna wolnostojąca Segea SGA-603

W obu modelach projektanci wprowadzili oryginalne ścianki wewnętrzne. Cienkie krawędzie znajdujące się przy obu bokach gwarantują wygodę użytkowania oraz zapewniają większą ilość miejsca w wannie, natomiast szerokie brzegi na środku wanny zapewniają ciekawy efekt wizualny i umożliwiają komfortowe podparcie rąk lub ustawienie kosmetyków.

Szeroki rant ma jeszcze jedną dużą zaletę – w wannach SGA -525 i SGA-603 istnieje możliwość zainstalowania armatury. Montaż klasycznej armatury jest nie tylko funkcjonalny, ale także pozwala zaoszczędzić pieniądze, które należałoby wydać na drogą wolnostojącą baterię  wannową.

Ponadczasowe, szczegółowo dopracowane bryły doskonale prezentują się nie tylko w tradycyjnych łazienkach, ale także w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zastosowaniu w obu modelach podwójnie wzmocnionego dna woda pozostaje ciepła przez dłuższy czas. Ścianki wanien SGA-525 oraz SGA- 603 pokryte zostały powłoką antybakteryjną oraz innowacyjną, polimerową warstwą ułatwiającą utrzymanie wanny w czystości. Wanny odznaczają się wysoką jakością, są solidne i trwałe, posiadają doskonale gładkie i błyszczące powierzchnie.